281/2.Ezüstök, ékszerek > Omega férfi karóra

1348. Omega férfi karóra

bruttó: 90,5 g, d: 33 mm

Svájc, 20. sz. második fele, arany és acél kombinációjú tok, szíj és csat, római számos és indexes, naptármutatós, számlap, tok és csat jelzett Omega Constellation, működő kvarc szerkezet