1293. Kínálótál
530 g, 29,2*9 cm
Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Miksa mesterjegy, három oroszlánkarmos lábon, kerek, hullámos, bordázott tál