281/2.Ezüstök, ékszerek > Karkötő

1402. Karkötő

49,6 g, h: 19,2 cm

Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 14 k arany, kopott mesterjegy, pálcákra fogatott szalag, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal