281/2.Ezüstök, ékszerek > Karaffa

1271. Karaffa

m: 17 cm

német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék, HB. 'Friedlaender Berlin' bélyegzővel, színtelen öntött üveg, pótolt dugóval