1433. Kitűző
7,5 g, h: 6,2 cm
20. sz. első fele, 1922 utáni bécsi fémjel, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k sárga- és vörös arany, levelek poncolással mattított felülettel, mozdony zárral, 'OD' mesterjegy