281/2.Ezüstök, ékszerek > Jaeger le Coultre női karóra

1343. Jaeger le Coultre női karóra

bruttó: 16,5 g, tok: 2,4*3,3 cm

Svájc, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, indexes jelzett számlap, tokszám: 0113, 524, működik, bőr szíjon fém csattal, üvege kissé karcos