1289. Kínálótál
384 g, 23,5*7 cm
Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kaufmann Árpád mesterjegy, három gyűrűs lábon, kerek, díszkalapált, bordázott test, csavart szálas peremmel