1277. Kínáló
nettó: 88 g, 7,5*16,2 cm
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'BA' mesterjegy, kerek, átfűrészelt díszítésű kosár, eredeti, színtelen üvegbetéttel, apró restaurálással