1264. Pohárkészlet tálcával (12 személyre)
715 g, m: 10 cm, 22,2*17,4 cm
Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'OB' mesterjegy, pohár talpakon gyöngysor dísz és a száron levélkoszorú, hólyagolt kis tálca, sarkain kis sérüléssel, egy pohár ónnal javított