1395. Nyakék
bruttó: 22,8 g, h: 36 cm
19. sz. utolsó harmada, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k arany nyelves csatt, tölgylevél alakú készítőjellel, 3 szálon korall gyöngyök és a csaton ovális korall kabuson díszítés, kis sérüléssel, zár javított