281/2.Ezüstök, ékszerek > Gyűrű

1407. Gyűrű

10,3 g, 54-es méret

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k arany, vésett díszítéssel és 'With all my Love, John' gravírozással, virág alakú 14 k fehérarany díszében 15 db modern és félmodern csiszolású gyémánttal cca. 0,4 ct (M1-M2, Cr-TCa, VS-SI2)