281/2.Ezüstök, ékszerek > Medál

1399. Medál

bruttó: 42,9 g, 6,1*3,7 cm

Budapest, 1966 - 1999 közötti fémjel, 14 k arany keret, hátlap és lópatkó alakú függőkarika, 'E' mesterjegy, gazdag vésett díszítménnyel és ovális porcelán lapon matricázott ló portréval