281/2.Ezüstök, ékszerek > Art deco gyertyatartó

1265. Art deco gyertyatartó

305 g, 15,5*24,3*12 cm

Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'KA' mesterjegy, nyolcszögletű talpon kétkaros forma