281/2.Ezüstök, ékszerek > Cukordoboz

1281. Cukordoboz

568 g, 18*13,5*11,5 cm

német(?), 20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, öntött virágdíszes tetődísz, gazdagon vésett és poncolt motívumokkal, apró hibával