281/2.Ezüstök, ékszerek > Art deco karkötő

1408. Art deco karkötő

16,8 g, h: 19,5 cm

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany, nyelves záron '...S' elkopott mesterjegy, biztonsági lánccal, kis sérüléssel, végkarika cinnel javítva