281/2.Ezüstök, ékszerek > Medál

1356. Medál

1,8 g, h: 2 cm

20. sz. vége, 2012-2016 közötti budapesti fémjel, 14 k fehérarany, karmos foglalatban középen 1 db ovális csiszolású szintetikus kék zafír, 6 db kerek csiszolású kék zafír, és 8 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,12 ct