281/2.Ezüstök, ékszerek > Szív medál

1413. Szív medál

2,3 g, h: 1,9 cm

20. sz. vége, 2012-2016 közötti budapesti fémjel, 14 k sárga arany, ARLE bélyegző, 1 db csepp csiszolású rózsaszín turmalin kővel, 17 db karmos foglalású modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,3 ct (M1, TCr-Cr, VVS-VS)