1255. Tálca
986 g, d: 40,7 cm
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'T (?)' mesterjegy, kerek lemez átfűrészelt szegéllyel és gyöngysor díszes peremmel apró sérüléssel