281/2.Ezüstök, ékszerek > Tálca

1255. Tálca

986 g, d: 40,7 cm

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'T (?)' mesterjegy, kerek lemez átfűrészelt szegéllyel és gyöngysor díszes peremmel apró sérüléssel