281/2.Ezüstök, ékszerek > Karperec

1416. Karperec

14,8 g

20. sz. vége, 2012-2016 közötti budapesti fémjellel, 14 k sárga arany karika, fényes és mattított felülettel, ARLE bélyegzővel, nyelves zárral