281/2.Ezüstök, ékszerek > Köves gyűrű

1423. Köves gyűrű

bruttó: 15,2 g, 58-as méret

lengyel, 20. sz. második fele, 14 k sárga arany, magas, áttört foglalatban ovális csiszolású narancssárga szintetikus korunddal, elkopott mesterjeggyel