1423. Köves gyűrű
bruttó: 15,2 g, 58-as méret
lengyel, 20. sz. második fele, 14 k sárga arany, magas, áttört foglalatban ovális csiszolású narancssárga szintetikus korunddal, elkopott mesterjeggyel