281/2.Ezüstök, ékszerek > Zenélő puttó kitűző

1337. Zenélő puttó kitűző

14,9 g, m: 3 cm

olasz, 20. sz., 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany öntvény figura, fényes és mattított felülettel