281/2.Ezüstök, ékszerek > Fülbevaló pár

1368. Fülbevaló pár

1,7 g, h: 1,6 cm

20. sz. vége, 2012-2016 közötti budapesti fémjel, 14 k fehérarany, sárga arany foglalatban, 1-1 akvamarin kő és 8 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,12 ct (M1, TCr, VVSI)