1285. Füles tálca
1600 g, 54,8*34,2 cm
Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'FV' mesterjegy, sima, téglalap, lemezből alakított fülekkel, domborított díszperemmel, vésett I C tulajdonosi monogrammal