281/2.Ezüstök, ékszerek > Színházi látcső szütyővel

1325. Színházi látcső szütyővel

10*3,7*5,2 cm, szár kihúzva: 25,5 cm

Budapest, 20. sz. első harmada, Juszt Ferencz jelzet, Fabr. Emil Busch A-G. Rathenow felirat, fém, nyeles látcső csiszolt gyöngyház lapokkal borítva, koronás P.E. tulajdonosi monogrammal (Patakfalvy Emese), kis sérüléssel, bársony táskáján aranyszálas hím