281/2.Ezüstök, ékszerek > Neobarokk karkötő

1381. Neobarokk karkötő

28,4 g, h: 18 cm

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel és pesti hivataljel, 14 k arany, 'IS' vagy 'SI' mesterjegy, középen üreges, hurkolt dísz, vésett, poncolt motívummal, kék zománc lapon ezüst virág formában 9 db régi csiszolású gyémánt, 3 soros rózsalánc profilú szíj, nyel