1286. Köretes tál fedővel
1558 g, 27*18,5 cm
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal utóda H. Zipper mesterjegy, öntött test plasztikus díszítéssel és kelbimbó fedélgombbal, kis sérüléssel