281/2.Ezüstök, ékszerek > Art deco karkötő

1414. Art deco karkötő

31 g, h: 19 cm

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k sárga arany, 'STJ' mesterjegy, lapos hengeres tagok, 2 db régi briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,25 ct és 3 db szintetikus rubinnal díszítve, nyelves zárral és biztonsági lánccal