281/2.Ezüstök, ékszerek > Karmazált gyűrű

1364. Karmazált gyűrű

7,2 g, 56-os méret

20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, középen ovális csiszolású mélykék zafír cca. 10 ct, karmos foglalatban modern briliáns csiszolású gyémántokkal koszorúzva cca. 0,55 ct (M1, TCr -TCa, SI - P2), 2 db kő pótolt