281/2.Ezüstök, ékszerek > Koktélgyűrű

1406. Koktélgyűrű

5,6 g, 53-as méret

20.sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k sárga arany, ródiumozott, karmos foglalatban 16 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,55 ct (M1, TCr - Cr, VVS - VSI) díszítéssel