281/2.Ezüstök, ékszerek > Koktélgyűrű

1369. Koktélgyűrű

5,8 g, 52-es méret

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 78 db achtkant csiszolású gyémánttal cca. 1,5 ct (A1, TCr-TCa, VSI-SI) ékítve