281/2.Ezüstök, ékszerek > Karkötő

1421. Karkötő

26,7 g, h: 18,2 cm

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k sárga arany öntött tagok, 3 - 3 sorban carré csiszolásban 48 db smaragd, 48 db szintetikus rubin, 48 db sötétkék zafír kő és 32 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,8 ct (M1, TCr,