281/2.Ezüstök, ékszerek > Cukordoboz

1282. Cukordoboz

nettó: 543 g, 14*14,5*10,3 cm

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül tűzaranyozva, kívül aranyozás nyomával, 'HH' mesterjegy, nyolc lábon álló téglány, domborított, gazdagon vésett, poncolt puttós, rózsás motívumokkal, kazettás tagolással, sarkain 8 db figurával,