281/2.Ezüstök, ékszerek > Cartier Tank Vermeil női karóra

1351. Cartier Tank Vermeil női karóra

bruttó: 23,6 g, számlap: 18*19 mm

Svájc, 1985 körül, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, szögletes 925 ezrelékes aranyozott ezüst tok, Argent quartz szerkezet, 5057001 sorozatszámú jelzett tok, római számos számlap Must de Cartier felirattal, kristályüveggel, csat és szíj szintén jel