1268. Stampedlis pohárka (6 db)
251 g, m: 9,5 cm
Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, kerek talp gyöngysor díszes peremmel, leveles szárakkal