1371. Ékszergarnitúra, 3 db
4,2 g, h: 2 cm
20. sz. vége, 2012-2016 közötti budapesti fémjel, 14 k sárga - és fehérarany, ARLE bélyegzővel, szív formában levél motívum, karmos foglalatban 32 db modern briliáns csiszolású gyémánttal ékítve cca. 0,64 ct (M1, TCr, VVS-SI), fülbevaló pár és medál