281/2.Ezüstök, ékszerek > Köves gyűrű

1373. Köves gyűrű

8 g, 56-os méret

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, áttört kerek díszében karmos foglalatokban 41 db achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,65 ct, apró hibával