1373. Köves gyűrű
8 g, 56-os méret
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, áttört kerek díszében karmos foglalatokban 41 db achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,65 ct, apró hibával