1376. Ékszergarnitúra
bruttó: 32 g, h: 19,6 cm, m: 1,8 cm
Fiume (?),19. sz. második fele,14 k arany, 'AG' mesterjegy, arany hátlapon plasztikus ronde-bosse zománcdíszes szerecsenfejek párosan és sugár alakban összefogatva, 30 db oválisan csiszolt almandin gránát kővel, karkötőn nyelves zár biztonsági lánccal, fü