1336. Női függőóra
bruttó: 20,2 g, d: 29 mm
Svájc, 19. sz. vége, 1902 - 1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, aranyozott, arab számos, kis másodperckörös számlap, számlap és tok jelzett: Mernod Fréres, hátlap kék zománc díszítéssel és 1 db hollandi rózsa csiszolású gyém