1392. Holdsarlós Madonna medál
bruttó: 14,1 g, medál: 5*3,9 cm
20. sz. eleje, festett porcelán lap, Esteban Murillo után Maria Immaculata ábrázolással, hátoldalon 'Sz. Mária Isten anyja imádkozz érettünk!' felirattal, vékony ezüst keretben és akasztóval