1218. Cukorszóró
121 g, m: 13,5 cm
Bécs, 1855, 13 latos antik ezüst, elkopott mesterjegy, hólyagolt test, vésett szórófejjel talpon vésett 'HE' tulajdonosi monogrammal kis hibával