1412. Fülbevaló pár
3,5 g, h: 1,5 cm
20. sz. vége, 2012-2016 közötti budapesti fémjel, 14 k sárga - és fehérarany, 2 db lila zafír kővel és 10 db apró briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,12 ct