1374. Szoliter gyűrű
1,9 g, 56-os méret
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 1 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,7 ct (M1, Cr, SI2)