281/2.Ezüstök, ékszerek > Szoliter gyűrű

1374. Szoliter gyűrű

1,9 g, 56-os méret

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 1 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,7 ct (M1, Cr, SI2)