281/2.Ezüstök, ékszerek > Karkötő

1338. Karkötő

83,9 g, h: 20cm

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, széles szalag rombusz alakú, virágdíszes tagokból 'KK' mesterjegy, nyelves záródással, dupla biztosító nyolcassal, apró hibával