281/2.Ezüstök, ékszerek > Fülbevaló pár

1397. Fülbevaló pár

6,9 g, d: 1,4 cm

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 750 ezrelékes kisezüst fémjel és 'SB' mesterjegy, öntött, kerek boglár alapon trikolór színek: 2 db almandin gránát, 6 db halványzöld smaragd, 6 db igazgyöngy és színes zománc díszítés, egyik akasztó cinnel javítva, kis h