281/2.Ezüstök, ékszerek > Asztalközép

1262. Asztalközép

561 g, 17*18,5 cm

Bécs (?), 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, ismeretlen mesterjegy, díszkalapált, domborított talp és tál, ívelt összekötőkkel