1262. Asztalközép
561 g, 17*18,5 cm
Bécs (?), 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, ismeretlen mesterjegy, díszkalapált, domborított talp és tál, ívelt összekötőkkel