281/2.Ezüstök, ékszerek > Kínáló

1258. Kínáló

315 g, 30*24,5*5,5 cm

Bécs, 1872-1922 közötti és Budapest 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld (?) mesterjegy, három golyólábon álló, hullámzó karéjos tál, virágos díszítéssel, kis sérülésekkel