281/2.Ezüstök, ékszerek > Tálca

1299. Tálca

880 g, 51,5*28 cm

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, ovális forma babérfüzéres, szalagos, szecessziós szegéllyel és vésett 'KW' tulajdonosi monogrammal, kis sérüléssel