1299. Tálca
880 g, 51,5*28 cm
Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, ovális forma babérfüzéres, szalagos, szecessziós szegéllyel és vésett 'KW' tulajdonosi monogrammal, kis sérüléssel