1279. Tálca
540 g, 45,5*18,8 cm
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, ovális forma, rózsás - leveles díszperemmel, kis sérüléssel