281/2.Ezüstök, ékszerek > Tálca

1279. Tálca

540 g, 45,5*18,8 cm

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, ovális forma, rózsás - leveles díszperemmel, kis sérüléssel