1287. Halas tálca, (2 db)
4100 g, 73,5*32 cm
Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, ovális formák, szalagköteges szegélyekkel, vésett 'A P F' koronás tulajdonosi monogrammal