1417. Karperec
15 g
20. sz. vége, 2012-2016 közötti budapesti fémjellel, 14 k sárga arany mattított és fényes felületű merev karika, betoldott fehér - és vörös arany díszítéssel, ARLE bélyegzővel, nyelves zárral